Menu
Your Cart

Technické informace k výrobkům

  1. Vlastnosti dřeva - dřevo a výrobky na bázi ze dřeva jsou materiály, které jsou "živé", stále pracují a ovlivňuje jejich vlastnosti několik faktorů. Těmto vlastnostem je nemožné zabránit a jsou přirozenou součástí dřeva a výrobek nelze pokládat tím pádem za vadný. Jedná se hlavně o pohyb dřeva v podobě mírného stáčení. Tyto pohyby jsou způsobeny vlhkostí vzuchu a vodou. Tyto činitelé ovlivňují nejvíce na stálost dřeva.
  2. Čím hrubší materiál se při výrobě použil, tím méně bude dřevo pracovat. Při dřevovláknitých deskách pracuje materiál nejméně.
  3. Každý výrobek je jedinečný vzhledem k tomu, že se vyrábí ze dřeva, který je přírodní materiál popřípadě z materiálu na bázi dřeva. Vlákna dřeva tím pádem mohou být jinak rozmístěny jako na produktové fotografii, což ale není na závadu, ba naopak, každý výrobek je jedinečný a originální.
  4. Dřevovláknitá deska (MDF) je náchylná na vodu, proto výrobky z tohoto materiálu nevystavujte přímé vodě nebo v místnostech s extrémně vysokou vlhkostí.
  5. Dřevěné materiály - překližky a masiv mohou v místnostech, kde je vysoká vlhkost vzduchu chytit plíseň, zejména na místech, kde dřevo nemůže "dýchat", např při styku dřeva se stěnou.
  6. Všechny rozměry a hmotnosti na webu jsou orientační.
  7. Některé výrobky obsahují v příslušenství lepicí gumu. Pokud použitete lepicí gumu, abyste výrobek upevnili na stěnu a výrobek se po čase odlepí, může to být způsobeno špatným povrchem stěny, teplotou ovzduší nebo vlhkostí. Za případně poškození neodpovídáme.
  8. Vzhledem k proces výroby je možné z našich výrobků cítit jakousi "vůni". Tato vůně je způsobena procesem výroby, vypalování. Některým voní, jiným zas ne. Tato spálená aroma dřeva zvykne do 10 dní zmizet a není na závadu. Je to před dřevěné výrobky přirozené