Menu
Your Cart

Garance spokojenosti

Garantujeme špičkovou kvalitu našich produktů. Důvěřuje nám více než 20 000+ spokojených zákazníků. Přesvědčte se sami ...

Garance spokojenosti

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným výrobkem a už jste ho rozbalili, můžete nám jej do 14 dnů vrátit, a my vám obratem vrátíme peníze. Výměna zboží je také možná, pokud je zboží neporušené. Ohledně výměny zboží, reklamace nebo vrácení peněz nás kontaktujte na reklamacie@dublez.com .

Precizní čištění a kvalita výrobku

Kvalitní produkt je pro nás nejvěšší prioritou, proto jsme zavedli přísné standardy kvality. Svědomitě kontrolujeme každý jeden produkt, aby k vám odcházel v nejvyšší možné kvalitě. Také se na žádné přední straně našich výrobků nenacházejí stopy po opálení, protože výrobky pečlivě čistíme.

Profesionalita

Jsme firma se silným zázemím, více než 20 000 spokojenými zákazníky. Disponujeme pokročilou technologií, stabilním týmem odborným lidí a chutí přinášet spokojenost a nejvyšší kvalitu zákazníkům.

Bezpečné balení produktu

Zaručujeme bezpečné dodání zboží díky ověřenému způsobu balení. Většina výrobků se nachází v ochranné dřevěné šabloně a všechny výrobky jsou vloženy do bublinkové fólie. Dodávané jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky. Pokud by se stalo, že vám přijde poškozené zboží, nemusíte se bát nás kontaktovat. Rádi vám vyrobíme a zdarma odešleme nový, nepoškozený kus zdarma :)

Slovenská výroba

Všechny výrobky jsou vyrobeny na Slovensku ze zdravotně nezávadných materiálů. Materiál použitý na výrobu pochází od lokálních dodavatelů.

Materiály vyráběné z obhospodařovaných lesů

Dřevo, které se používá pro výrobu materiálů, ze kterých vyrábíme naše výrobky, pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů zajišťující obnovitelný a udržitelný zdroj.

Spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou.

Jsme tu pro Vás! S jakýmkoli problémem se můžete na nás obrátit - telefonicky, na chatě nebo mailem.

Nenašli jste odpověď na svojí otázku?

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, stále nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu. Náš tým se bude snažit být vždy nápomocný.

Zákaznická podpora

Rádi Vám pomůžeme zodpovědět jakékoliv dotazy. Jsme pro Vás k dispozici během pracovních dní od 9:00-17:00.

Tel. číslo: +421 940 604 361

Pošlete nám zprávu

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu. Obvykle odpovíme do 24 hod. v rámci pracovních dnů.

Email: dublez@dublez.com

garance spokojenosti