Menu
Your Cart

Garance spokojenosti

Garantujeme špičkový servis, kvalitu a poradenství. Přesvědčilo se o tom více než 2500+ spokojených zákazníků. Recenze na naše produkty is fotografiemi od našich zákazníků je možné si prohlédnout ZDE. Přečtěte si názory zákazníků, jak jsou spokojeni s produkty DUBLEZ a jak probíhá spolupráci s námi. Recenze na internetový obchod DUBLEZ je možné si přečíst ZDE. Těšíme se na společnou spolupráci.


1. Garance spokojenosti

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným výrobkem a už jste ho rozbalili, můžete nám jej do 14 dnů vrátit a my Vám obratem vrátíme peníze.

2. Precizní čištění a jakost výrobku

Svědomitě kontrolujeme každý jeden produkt, aby k vám odcházel v nejvyšší možné kvalitě. Naše výrobky nejsou ručně malované, ale odpovídají přesnému dekoru, který si vyberete. Dekor je předem nanesen na přední straně materiálu tak, jak to můžeme vidět u nábytku. Rovněž se na žádné přední straně našich výrobků nenacházejí stopy po opálení, protože výrobky pečlivě čistíme.

3. Profesionalita

Jsme firma se silným zázemím, více než 2500 spokojenými zákazníky. Disponujeme pokročilou technologií, stabilním týmem odborných lidí a chutí přinášet spokojenost a nejvyšší kvalitu zákazníkům.

4. Bezpečné balení produktu

Zaručujeme bezpečné dodání zboží díky ověřenému způsobu balení. Většina výrobků se nachází v ochranné dřevěné šabloně a všechny výrobky jsou vloženy do bublinkové fólie. Dodávané jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky. Pokud by se stalo, že vám přijde poškozené zboží, nemusíte se bát nás kontaktovat. Rádi vám vyrobíme a odešleme nový, nepoškozený kus zdarma :)

5. Slovenská výroba

Všechny výrobky jsou vyrobeny na Slovensku ze zdravotně nezávadných materiálů. Materiál použitý na výrobu pochází od lokálních dodavatelů.

6. Materiály vyráběné z obhospodařovaných lesů

Dřevo, které se používá pro výrobu materiálů, ze kterých vyrábíme naše výrobky, pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů zajišťující obnovitelný a udržitelný zdroj.

7. Spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou

Jsme tu pro Vás. S jakýmkoli problémem se můžete na nás obrátit - telefonicky, přes chat nebo e-mailem.