Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

Píšeme pro vás články o zajímavostech ze světa, o lásce a trendech, které vás zajímají. Blog pravidelně doplňujeme o různé fakta a novinky z domova i ze světa. Nejzajímavější články pro ženy a muže. Informace pravidelně doplňují naši blogeri.
09 čvc Minimalistické bydlení - Cesta k organizovanému životu
0 4791
Minimalistické bydlení už dávno není jen odrazem životního stylu nomádů. Pořád častěji oslovuje běžných lidí, kteří chtějí ve svém životním prostoru jen to nezbytné. V malém množství nacházejí všechno a netřeba jim nepotřebné věci, které brání jejich..
07 srp Venkovský styl - synonymum funkčnosti a nadčasovosti
0 746
Venkovský styl zažívá v posledních letech renesanci a získává si stále více oblíbenců, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným. Útulné, dřevěné a prakticky zařízené prostory evokují v člověku pocit pohody a odpočinku, avšak nejde jen o víkendovou ch..
19 čvn Industriální styl bydlení - volba nábytku a doplňků napříč interiérem
0 4203
Industriální styl bydlení začal být poslední roky velmi populární a my Vám v článku zodpovíme otázku proč jde industriální interiér do popředí a jaké typy nábytku tento styl charakterizují.V našem článku se dozvíte vše o industriálním stylu bydlení. ..
15 čvn Návrh a design moderního interiéru v skandinávském stylu bydlení
0 3689
Skandinávský styl bydlení zažívá v Česku obrovský Boom. Na každém rohu můžete slyšet o skandinávském nábytku. Pojďme se společně podívat, proč je tento trend u nás tak populární a co charakterizuje skandinávský design v interiéru ať už v kuchyni, lož..
04 čvn Získejte pěkné bydlení! Na co nezapomenout při výběru bytových doplňků
0 2221
Bytové doplňky jsou nejednou složitým výběrem a často nám zaberou spoustu času. Nabídka je velmi široká a my se neumíme rozhodnout. Na výběr máme z různých velikostí materiálů a vzorů. Někteří preferují dekorace do bytu ze dřeva, jiní z kovu. My bych..
29 srp Co znamená mandala? Její význam a původ
0 19678
Za významem mandaly se ukrývá silná symbolika a kultura, která doprovází tyto jedinečné kruhové obrazce.V článku se dozvíte:Význam mandalyZpopularizování mandaly v EvropěNa co se mandala používáNejznámější druhy mandalyBarvy mandaly a jejich význam1...
Zobrazuji 1 až 6 z 7 (celkem stran 2)